3D Пазл Механічний Із Дерева Pazly Український Бойовий "Танк Т-64 БВ" 208 деталей
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: UPZ-013
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зануртесь у світ військової техніки з нашим дерев’яним конструктором бойового танка.
Ця детальна модель класичного танка забезпечить не тільки захоплюючий процес збірки, але й відкриє можливості для вивчення історії військової техніки та танкобудування.
Виготовлений з високоякісної деревини, цей конструктор включає рухомі частини, такі як обертова башта та реалістичний гарматний ствол, а також колеса.
Переваги:
Розвиває навички механіки та інженерного мислення.
Стимулює інтерес до історії та технологій.
Ідеальний для освітніх проектів в школах та вдома.
Ідеально підходить для: Істориків, моделістів, ентузіастів військової техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 208 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Військова, історична |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 10 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Вага в пакованні | 0.65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








