Дерев'яний Пазл-Вкладиш для дітей - головоломка, створена з натурального дерева.
Це чудовий подарунок для дітей будь-якого віку.
Пазл стане чудовою альтернативою телефону або планшету.
Особливістю пазла є унікальна форма кожної деталі, що точно порадує любителів нестандартних головоломок.
Готове зображення прикрасить будь-яку кімнату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TheGravix |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 11 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





