3D Конструктор-Пазл З Дерева Handygames "Трицератопс" 40 деталей
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: HG-0051
Як правило, 3д пазли складають цілою сім’єю, адже це дуже зближує і наповнює життя батьків з дітьми захоплюючими моментами та маленькими перемогами.
Іграшка складається з 40 деталі , які знаходяться у дерев’яних пластинах. Їх легко виймати та з’єднувати без клею!
Усі запчастини вже вирізані надточним лазером, тому Вам не потрібно буде заморочуватись.
Тривалість збору займає до години часу і захоплює дітей з першої хвилини, адже процес складання -це гра, де знадобиться шукати деталі позначені однаковими номерами та з'єднати їх. Повірте - це дуже цікаво!
Щоб продовжити час гри, рекомендуємо розфарбувати фігуру акриловими фарбами, вони зберігають найвиразніший колір на дереві.
Модель має 33 см в довжину, 12 см у ширину та 17 см в висоту, а розмір в розібраному вигляді, всього 18х14х2 см!
Деревина яка використовується в наборі має сертифікат FSC, він забезпечує відновлення лісу. А паперової інструкції немає, оскільки ми хочемо обмежити використання природніх ресурсів!
Розпочніть власне колекціонування вже сьогодні і Вам завжди буде чим похвалитись перед гостями!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HandyGames |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 40 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A4 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 17 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Вага в пакованні | 0.65 кг |
- Ціна: 299 ₴











