Дерев'яна машинка каталка для дітей з магнітом Cubika "Будинок на колесах" 15368


349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15368
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна іграшка "Будинок на колесах" 15368 на магнітах від виробника Кубіка
Іграшка складається з 2-х деталей ( авто і причеп у вигляді будиночка на колесах). Деталі кріпляться між собою магнітами. Тому їх можна легко від'єднувати і використовувати машинку окремо без причепа.
Всі колеса обертаються.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки явора і бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Дитячий потяг упакований в яскраву картонну коробку, що робить його вже готовим подарунком.
Призначено для дітей віком від 3 років.
Легко комбінується з іншими іграшками від виробника Cubika
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



