Розвиваюча дитяча гра пазл Dodo "Англійський Алфавіт" 26



253 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 301226
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гра, яка навчить діток англійського алфавіту краще за репетитора. Вивчати англійський алфавіт таким чином надзвичайно цікаво, це позбавляє діток непотрібної тривоги щодо офіціозу «справжніх» занять. Гра складається із половинок-зображень, та половинок-літер англійської абетки.
Завдяки цій грі, малюки запам'ятовують нові слова, букви та повторюють кольори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Кількість складових елементів | 26 шт. |
| Розміри | |
| Довжина: | 115 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 185 см |
| Вага | 400 г |
| Паковання | |
| Довжина паковання | 115 мм |
| Ширина паковання | 120 мм |
| Висота паковання | 185 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴



