Пазл Картонний Дитячий Dodo "Космос" 100 деталей




299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300141
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Досліджуємо всі цікавинки космосу за допомогою цього пазла — комети та зірки, астероїди та… прибульці? У які ще пригоди потраплять наші головні герої, досліджуючи планети? А які історії складуть маленькі пзлолюби, дивлячись на яскраву картинку? Пазл виконаний з щільного картону, яскравий та зручний для гри. Ідеальний подарунок для маленьких дослідників та мандрівників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Космос |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



