Пазл Обсерваційний Картонний Дитячий Dodo "Космічний Простір" 80 деталей



Космічний простір такий безмежний… Планети, зірки, астероїди та ще багато цікавого. Маленькі дослідники хочуть дізнатися та побачити якнайбільше, побувати на кожній планеті, познайомитися з кожним прибульцем. А як щодо вас? Особливість обсерваційного пазла — кольорова рамка, на якій зображені елементи пазлу. Задача дитини — знайти картинки з рамки на великому пазлі. Гра з таким пазлом вчить малечу увазі до деталей та швидкості реакції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 80 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Космос |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



