Пазл Картонний Дитячий Dodo "Левеня" 16 деталей




89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300165
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пухнасте левеня відправляється у подорож саваною разом із черепашкою, своїм найліпшим другом. Збираймо цілий зоопарк у себе вдома — цуцик, левеня, жирафа, кошеня і багато інших тваринок у серії на 16 елементів. Мальовничі картинки захоплюють увагу дитини, а завдяки великим деталям та щільному картону пазл витримає будь-яку гру. Підходить для дітей від 3-х років, допомагає їм розвивати дрібну моторику, координацію та просторове мислення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 14 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴



