Пазл Картонний Дитячий Розмальовка Dodo "My Little Pony Пригоди в Палаці" 60 деталей
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200135
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівні поні дізнаються більше про Зефір-Хайтс, літають та займаються магією. Які ж вони щасливі!
Пазли на 60 елементів розраховані на дітей від 4-х років, вони яскраві, виконані з цупкого картону та зручні у грі. А чорно-біла картинка на задній стороні стає додатковою розвагою для малюків — склавши пазл її можна розмалювати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 60 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴











