Розвиваюча магнітна дитяча гра Dodo "Магнітна Мапа Світу" 118 Деталі
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200201
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова цікавезна розвиваюча гра Dodo Магнітна мапа.
Час дізнатися більше про Землю! Вивчаємо континенти, тваринок, пам'ятки та ще багато цікавого з магнітною мапою. У наборі: магнітна планшетка з обрисом континентів та 118 елементів, які складаються у єдину картинку. Малюки можуть заповнювати мапу, дізнаватися нові слова чи вигадувати власні історії. Ось піратський корабель пливе до берегів Америки, а ось Австралія, оточена чудернацькими морськими мешканцями. А з чого почнемо твою пригоду?
Магнітні ігри сприяють розвитку дрібної моторики, уваги та уяви, мотивують дітей вигадувати креативні шляхи розв'язання проблем та просто додають веселощів. Гра може стати улюбленою розвагою усієї родини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | От 5-ти лет |
| Матеріал | Картон |
| Кількість складових елементів | 118 шт. |
| Довжина: | 295 см |
| Ширина | 375 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 500 г |
| Довжина паковання | 295 мм |
| Ширина паковання | 375 мм |
| Висота паковання | 65 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴








