Розвиваюча магнітна дитяча гра Dodo "Магнітний Алфавіт Англійська" 139




226 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200214
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вивчаємо англійську з яскравими магнітами. У розвиваючій грі від бренду Dodo “Англійська магнітна абетка” — магнітна планшетка, підставка під неї, картки для навчання, магнітні елементи з літерами та малюнками. На кожній картці — одна літера, слово, що з неї починається та місце для навчання письма. Це ж подвійна користь — дитина вивчає і літери алфавіту, і нові слова. Можна гратися тільки з картками, додавати пошук відповідностей, вчити кольори.
Магнітні ігри сприяють розвитку дрібної моторики, уваги та уяви, мотивують дітей вигадувати креативні шляхи розв'язання проблем та просто додають веселощів. Гра може стати улюбленою розвагою усієї родини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | От 5-ти лет |
| Матеріал | Картон |
| Кількість складових елементів | 139 шт. |
| Розміри | |
| Довжина: | 210 см |
| Ширина | 310 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 300 г |
| Паковання | |
| Довжина паковання | 210 мм |
| Ширина паковання | 310 мм |
| Висота паковання | 60 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴



