Розвиваюча магнітна дитяча гра Dodo "Магнітні Літери. Українська" 34 Деталі
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200211
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вивчаємо українську з яскравими магнітами. Кожен пазлик — одна літерка, що по формі та кольору нагадує тварину, назва якої починається з потрібної літери. Це ж подвійна користь — дитина вивчає літери алфавіту та назви тварин. Магнітні ігри — новий формат розвиваючих ігор від улюбленого бренду. Все що для них потрібно — металева поверхня та самі магніти, які так гарно кріпляться до неї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 34 шт. |
| Вік | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 110 см |
| Вага | 100 г |
| Довжина: | 135 см |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 110 мм |
| Довжина паковання | 135 мм |
| Висота паковання | 50 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴










