Мемо-гра, яку ви ще не бачили! Маленькі тваринки запросили малят на рибалку. Завдання — спіймати дві однакові рибки. Але є проблема — рибки сховалися під водою, тож дітям треба бути уважними та пам’ятати, хто де сховався. Funny fishing — захоплива гра, яка розвиває увагу, пам'ять та дає змогу надзвичайно весело провести час.
Ціль гри: Тренувати пам’ять, збираючи якомога більше пар карток з однаковим зображенням.
Початок гри: Помістіть коробку з ігровим полем в центр столу, вставте всі картки в отвори на полі. Кожен гравець обирає собі гачок. Наймолодший учасник починає гру, потім право ходу переходить за годинниковою стрілкою.
Гра: У свій хід гравець за допомогою гачка ловить дві рибки, зачіпаючи їх за хвостик, і показує всім. Якщо на них зображені однакові малюнки, він забирає собі обидві картки і може ловити наступну пару. Однак якщо зображення різні, гравець повертає ці картки на свої місця, а хід переходить до наступного учасника.
Виграш: Коли всі картки рибок будуть виловлені, обирається переможець – той, хто набрав найбільшу кількість карток.
Вік: від 3 років
Кількість гравців: 1-4
Комплектація: 24 фішки (12 пар), 4 гачки, планшетка, інструкція
Розмір коробки: 25х25х5,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Риболовля |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Паковання | |
| Довжина паковання | 240 мм |
| Ширина паковання | 240 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Діаметр паковання | 55 мм |
- Ціна: 299 ₴








