Розвиваюча гра сортер дерев'яна дитяча UBumblebees Асоциації - Геометричні Фігури




379 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД097
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сортер складається з планшета з 5 картинками основних геометричних фігур та 25 плашок з різними предметами, які дитині потрібно підібрати за формою під кожну геометричну фігуру. Гра добре тренує асоціативне мислення у дітей. Вивчайте навколишній світ весело граючи.
Розміри: 32 х 23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴



