Розвиваюча гра сортер дерев'яна дитяча UBumblebees Четвертий Зайвий
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ077
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наші панди-далекобійники перевозять різні вантажі: побутову техніку, меблі, тварин, одяг, інструменти та інше.
1-й варіант гри: допоможіть пандам знайти 4-го зайвого на кожному завданні. Наприклад: серед домашніх тварин знайти дику або серед овочів - фрукт. Проговорюйте з дитиною назви кожного предмету. Що об'єднує інші предмети? Як їх можна назвати одним словом?
2-й варіант гри: використовуйте плашки, щоб пограти з дитиною в меморі. Закрийте предмети і попросіть дитину назвати де і що заховано.
Розміри: 11,5 х 31 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴










