Шнурівка дитяча з дерева Igroteco Геометрика 900019




30 дерев'яних фігур з отвором для нанизування та кольорові картки із завданнями - те що треба для тренування уважності та дрібної моторики рук малюка!
Гра-шнурівка - це відмінна іграшка маленьких пальчиків: нанизування елементів на кольорові шнурівочки чудово тренує дрібну моторику рук, пришнуровування деталей до дерев'яної основи вдосконалює координацію рухів, а велика кількість можливих комбінацій елементів та їхнє розташування на основі розвиває уяву, образне мислення. Гра заохочує дитину отримати результат, спонукає концентрувати увагу, зосереджуватися, виховує посидючість.
До набору "Геометрика" входять:
30 дерев'яних кольорових елементів -10 кубиків (25x25 мм), 10 кульок (діам. 20 мм), 10 циліндриків (діам 20 мм, довж. 30 мм)
2 шнурівки (довж. 40 см)
10 кольорових двосторонніх карток із цікавими завданнями різної складності (40 завдань)
Як грати? Обирай картку зі схемою та нанизуй фігури у тому ж порядку або розгадуй логічні завдання - знаходь фігуру що заховалася, сортуй за спільною ознакою чи будуй вежу.
Для дітей від 3+
Матеріал: натуральне дерево, сертифіковані фарби на водній основі, текстильні шнурівки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
- Ціна: 499 ₴



