Дерев'яна машинка від виробника Cubika для найменших хлопчиків. Її можна купити навіть якщо Вашому чаду ще не має 1 року. Машинка без дрібних деталей, виконана з екологічного дерева і покрита безпечними фарбами, тому можна не хвилюватися, якщо Ваш малюк вирішить її погризти. Колеса обертається, що додає задоволення від її використання.
Ця на перший погляд дуже проста машинка, розвиває у малюка важливі навички, а саме:
- велику і дрібну моторику;
- концентрацію уваги на об'єкті;
- координацію рухів, сенсорне відчуття.
Якщо Ваш малюк вже почав проявляти увагу до оточуючих предметів, то така машинка буде прекрасним подарунком і першим знайомством дитини з світом автомобілів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



