Дерев'яний набір Фура Cubika 15535 (2 деталі)
Іграшка складається з 2 частин: тягач і причеп. На тягачі розміщений дерев'яний штирьок, з допомогою якого і кріпиться причеп. Завдяки тому, що штирьок круглий, причеп повертається і слідує за кабіною як і в справжній фурі, що додає реалістичності в грі і робить іграшку значно цікавішою.
Колеса в іграшці обертаються.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки явора і бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Дитячий набір упакований в яскраву картонну коробку, що робить його вже готовим подарунком.
Призначено для дітей віком з 18 місяців.
Легко комбінується з іншими іграшками від виробника Cubika
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴



