Набір іграшкових меблів з дерева для ляльок Cubika "Меблі 4" 15030


Дитячий дерев'яний набір "Меблі 4" 15030 від виробника Кубіка на 9 деталей
Іграшка виконана в вигляді вітальні.
В набір входять дерев'яні фігурки (зайчик, диван, крісло, тумба, телевізор, торшер) і 3 шт. одягу для зайчика. Одяг кріпиться на магнітах.
Висота фігурки зайчика - 8 см.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки явора і бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Призначено для дітей віком від 36 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить з кольорами;
- знайомить дитину з різними формами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



