Дитячий дерев'яний набір "Меблі 2" 12640 від виробника Кубіка на 16 деталей
Іграшка виконана в вигляді спальної кімнати.
В набір входять дерев'яні фігурки (зайчик, 2 стільчика, стіл, шафа, ліжко), подушка і ковдра з тканини і 8 шт. одягу для зайчика. Одяг кріпиться на магнітах.
Висота фігурки зайчика - 8 см.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки явора і бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Призначено для дітей віком від 36 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить з кольорами;
- знайомить дитину з різними формами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴





