Дерев'яна іграшка тваринка Cubika Верблюд Акробат LA-3 11872

Яскрава дерев'яна іграшка "LA-3-акробат". Всі елементи іграшки рухливі, так, що дитина може повернути будь-яку частину тіла фігурки, що робить гру з акробатом емоційною та цікавою.
У той же час іграшка:
- розвиває моторику рук;
- знайомить з кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Акробат виконаний з 100% екологічних матеріалів і є абсолютно безпечним для дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фігурки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 350 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



