3D Пазл Картонний Daisy Earth Планета Земля 136 деталей



1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALF-004
Ми створили для вас 3D пазл EАRTH. Планета Земля, яка є нашою домівкою, унікальна тим, що є єдиною у Сонячній системі (та єдиною у Всесвіті, відомою людству), на якій існує життя. Вчені пов’язують це з тим, що з астрономічної точки зору, навколосонячна орбіта Землі знаходиться в зоні оптимальної температури для існування води в рідкому вигляді, що вважається необхідною передумовою виникнення життя.
Склавши та розфарбувавши 3D пазл EАRTH, стає зрозуміло, що Світовий океан вкриває 70,8% поверхні земної кулі. При цьому, тільки 3% води є придатною для пиття, а 20% з неї міститься у озері Байкал. За свою історію людство пройшло шлях від сприйняття Землі плоскою до розуміння її як пісчинки у Всесвіті. Повний оберт Землі навколо Сонця відбувається за 365 днів та 6 годин. Тому кожні чотири роки в календарі з’являється дата 29 лютого. У зв’язку з тим, що відстань між Сонцем та Землею складає біль 150 млн кілометрів, сонячне світло досягає поверхні нашої планети через 500 секунд (8,3 хв).
Практично весь час на Землі можна спостерігати грозу, а блискавки влучають у поверхню приблизно 100 раз в секунду або ж 8,5 млн разів на день. Найвищою горою планети слід вважати Мауна-Кеа на Гавайях, але більша її частина розташована під водою. Цікаво також те, що всі інші планети Сонячної системи, крім нашої, носять імена з грецької та римської міфології. Якщо стиснути всю історію Землі до 24 годин, то життя на ній з’явиться о 4 годині ранку, перші рослини о 22:24,. а люди – тільки о 23:58:43. Існує теорія, згідно з якою приблизно 253 млн років тому вимерло майже 80% живих істот на Землі завдяки одній бактерії – метаносарцині. Разом з тим, цей катаклізм привів до появи предків динозаврів. І, хоча у ложці родючого українського чорнозему може міститися більше мікроорганізмів, ніж кількість всього населення планети, саме люди мають найбільший вплив на неї.
Так, чисельність людської популяції на сьогоднішній день складає біля 7,5 мільярдів. При цьому, на 7% суходолу зосереджено 70% людей. Якщо середня густота населення на планеті складає 40 осіб на квадратний км, то існують території, де цей показник вищий в десятки разів. Наприклад, у Бангладеш він складає більше 1000. Якщо б населення Землі уявити у вигляді села на 100 чоловік, то ми б отримали дуже цікаву картину: чоловіків та жінок було б порівну; 12 з них розмовляло б китайською; 60 проживало в Азії; 66 були б віком 16-64 роки; 7 мало б вищу освіту, 17 були б неписьменними; 13 не мали б доступу до питної води; 15 недоїдало, 1 страждав від голоду, при цьому, 21 мали б надлишкову вагу; 51 проживали б у містах; 33 були б християнами; 23 не мали б власного житла; 48 жили б менше ніж на 2 дол в день; 25 не мало б телефона, а 70 не мали б доступу до Інтернету.
Тому, оцінюючи власне життя пам’ятаймо, що якщо ми сьогодні прокинулися здоровими, то ми щасливіші, ніж 1 млн людей, які не доживуть до наступного тижня; маючи їжу в холодильнику, одяг, власне ліжко та дах над головою ми багатші, ніж 75% відсотків населення, а маючи вклад у банку, гроші в гаманці та трохи дрібних у кишені, ми належимо до 8% забезпечених людей на планеті. Також, читаючи цей текст, ми не належимо до майже 2 млрд тих, хто не вміє читати. Склавши наш 3D пазл EАRTH у вигляді Землі з повністю відновлюваних матаріалів, помістіть його на видному місці і щоразу, глянувши на нього, пам’ятайте про справжні цінності.
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 136 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Природа і пейзажі |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 20 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 299 ₴



