3D Пазл Картонний Daisy Череп Skull 94 деталі
На сьогоднішній день у світі існує багато нерозгаданих таємниць та артефактів, над походженням яких точаться жваві дискусії. Одним з них є кришталевий череп. Це модель людського черепу, виготовлена з цільного шматка гірського кришталю. Таким ми створили для вас 3D пазл CRYSTAL SKULL
На сьогоднішній день існує 12 таких черепів, а походження їх невідоме. Їх видають за спадщину цивілізацій ацтеків та майя і довкола них багато містики, завдяки чому вони фігурують як загадкові артефакти у багатьох відомих кінострічках. Проте, ретельні дослідження та експертизи довели, що черепи виготовлені в XIX та XX століттях і не мають відношення до древніх цивілізацій. Незважаючи на це, ці унікальні творіння продовжують цікавити як простих людей, так і дослідників. Їх наділяють надприродними властивостями і вони займають помітне місце масовій культурі, зокрема, в кінематографі та комп’ютерних іграх, а модель використовується при виготовленні різноманітних сувенірів, флаконів тощо. Цей розвиваючий 3D пазл CRYSTAL SKULL саме для любителів нових викликів.
Тож, Ви також отримаєте цей унікальний артефакт з шарів картону, склавши самостійно 3D пазл CRYSTAL SKULL.
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 94 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 20 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 099 ₴









