3D Пазл Картонний Настінний Daisy Трофей Бик На Щиті 222 деталі
1 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALT-006
Ми створили для вас справжній український розвиваючий 3D пазл CHICADO у вигляді бика. У багатьох образ бика асоціюється з тореадорами та кривавою коридою. Всі також знають, що бик кидається на червоне. Насправді, вони не розрізняють настільки добре цей колір, а роздратування в них викликають різкі рухи плаща тореадора. Одним з найвідоміших представників, який є предком свійського бика, є вимерлий на сьогодні тур. Його ім’я використовується як синонім всього виду диких биків. Окрім свійського бика, найбільш характерними представниками виду є буйволи та зубри.
Бики вражають своєю силою та витривалістю. Загальновідомо, що на фінансових ринках є бики та ведмеді. Саме покупців називають биками, адже вони, кидаючись в атаку, підіймають противника на роги, підкидуючи його вверх. Тенденцію до підвищення ціни на фінансових ринках прийнято називати “бичачим трендом”.
3D пазл CHICADO повторює принцип технології сучасної 3Д друку. Всі шари пронумеровані, шар може складатися з декількох елементів, їх називають слайсами. Придбай цей 3D пазл CHICADO, склади його та розмісти цей символ сили у своєму офісі або вдома вже сьогодні.
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 222 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 23 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 899 ₴









