3D Пазл Картонний Daisy Спорткар Кабріолет 195 деталей
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALV-002
Кажуть, що кабріолет є символом свободи і розкішного життя. Адже не кожен може дозволити собі автомобіль із складним дахом. Це точно написано не про наш 3D пазл CABRIOLET. Його може дозволити собі будь хто . На перший погляд, цей пазл здається досить простим, але при складанні вам доведеться добряче подумати, щоб всі деталі знайшли своє місце.
Збирати 3D пазл CABRIOLET самостійно – легко і приємно. Це задоволення не вимагає спеціальних навичок та інструментів: в кожному наборі ви знайдете все необхідне для збирання. 3D пазл CABRIOLET повторює принцип технології сучасної 3D друку. Всі шари пронумеровані, шар може складатися з декількох елементів, їх називають слайсами. Подарункова дерев’яна коробка може слугувати функціональною підставкою для складеного пазлу, в якій можна зберігати всілякі дрібнички.
Якщо у Вас є бажання подарувати своїм близьким, друзям, родичам або колегам приємні емоції у вигляді оригінального подарунка – подаруйте цей 3D пазл і ви неодмінно вгадаєте!
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 195 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 10 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 049 ₴










