3D Пазл Картонний Daisy Бетмен Batman 150 деталей



Ми створили для вас 3D пазл BAT. Супергерої захоплють своїми історіями як дітей, так і дорослих. Знімаються нові фільми, мультфільми, пишуться комікси, які знаходять свою аудиторію. Тож супергерої залишаються на піку своєї популярності. Важко знайти людину, яка б ніколи не чула про Супермена, Людину-павука чи Бетмена. От Бетмен – один з головних персонажів коміксів, які почали випускатися ще в 30-х роках в США. За цей час супергерой не один раз отримував нове життя як в друкованих виданнях, так і в кінострічках. Видно тому, що людям сподобалось спостерігати за сюжетною лінією Бетмена.
Якщо ви теж в захваті від цього супергероя, придбайте 3D пазл BAT, який подарує вам і захоплюючий процес складання, і чудову фігуру Бетмена, яка прикрасить ваш офіс чи домівку.
Збирати 3D пазл BAT самостійно – легко і приємно. Це задоволення не вимагає спеціальних навичок та інструментів: в кожному наборі ви знайдете все необхідне для збірки. 3D пазл BAT повторює принцип технології сучасної 3Д друку. Всі шари пронумеровані, шар може складатися з декількох елементів, їх називають слайсами.
Якщо у Вас є бажання подарувати своїм близьким, друзям, родичам або колегам приємні емоції у вигляді оригінального подарунка – заходьте до нас і ви неодмінно знайдете!
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 150 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 13 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 099 ₴



