3D Пазл Картонний Настінний Daisy Трофей Ведмідь На Щиті 207 деталей
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALT-004
Ми створили для вас справжній український розвиваючий 3Д пазл у вигляді ведмедя. Бурий ведмідь є одним з найбільших хижаків на планеті. Разом з тим, є єдиними з них, хто регулярно споживає як м’ясо, так і рослини. Окрім цього, бурі ведмеді дуже полюбляють мед. Ця тварина є настільки популярною, що посідає чільне місце міфології та культурі різних народів протягом всієї історії людства.
У геральдиці ведмідь уособлює силу та витривалість. Також, всім відомо, що на фінансових ринках є бики та ведмеді. Саме продавців називають ведмедями. Ця алегорія взята із поведінки тварин, які, кидаючись в атаку, намагаються підім’яти під себе жертву, штовхаючи її вниз. Тенденцію до зниження ціни на фінансових ринках прийнято називати “ведмежим трендом”.
Їх прийнято вважати клишоногими, це не зовсім так. Враження, ніби вони перевалюються з ноги на ногу складається внаслідок того, що при ходьбі вони спираються одночасно на дві праві або ліві лапи. Тільки ведмеді можуть прямо ходити на задніх лапах як людина, повністю ставлячи всю стопу на землю. Попри свою незграбність та повільність, вони мають дуже швидку реакцію, а на коротких дистанціях можуть бігти зі швидкістю до 55 км/год. Окрім цього, ведмеді вважаються одними з найрозумніших тварин. Так, вони володіють хорошою пам’яттю та подобою логічного мислення. Щоб заплутати сліди, ці тварини можуть ходити задом наперед чи кругами, а щоб знешкодити капкан, кидають до нього каміння або палиці.
Також ведмеді одні з небагатьох представників фауни, які бачать кольорові картинки і мають дуже розвинений слух та нюх. Так, ведмідь може почути дзижчання бджіл за 5 км, а запах меду – на відстані 8-9 км. На сьогоднішній день майже в кожній родині є хоча б одна іграшка у вигляді ведмедя.
Доповніть свою колекцію та створіть неординарну прикрасу для свого офісу або дому, склавши самостійно цей 3D конструктор у вигляді голови бурого ведмедя.
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 207 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 28 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 999 ₴










