3D Пазл Картонний Daisy Амстердам 276 деталей
Ми створили для вас 3D пазл Amsterdam. Амстердам – одне з найпопулярніших міст планети. Щороку мільйони людей приїжджають сюди, щоб побачити та спробувати те, що зазвичай заборонено у більшості країн. Разом з тим, це місто поєднання каналів та красивої архітектури, місто велосипедів, тюльпанів та культурний центр світового рівня. Серед інших, тут знаходяться музеї Рембрандта та Ван Гога. Складіть цей 3D пазл як нагадування про те, що висока естетика та прості приземлені інстинкти завжди йдуть поруч.
Збирати 3D пазл Amsterdam самостійно – легко і приємно. Це задоволення не вимагає спеціальних навичок та інструментів: в кожному наборі ви знайдете все необхідне для збірки. 3D пазл Amsterdam повторює принцип технології сучасної 3Д друку. Всі шари пронумеровані, шар може складатися з декількох елементів, їх називають слайсами.
Якщо у Вас є бажання подарувати своїм близьким, друзям, родичам або колегам приємні емоції у вигляді оригінального подарунка – заходьте до нас і ви неодмінно знайдете!
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 276 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 26 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 961 ₴












