Набір дитячий для дівчинки іграшковий 10 в 1 у валізці Orion "Парфумерний Набір"


249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 907
Парфюмерний набір дуже модний набір для маленьких принцес. У набір входить: коробочка, гребінець, фен, дзеркало, помада, духи, гель для рук і шпилька. Товар має всі сертифікати підтверджують якість і безпеку продукції. Набір дуже цікавий і цікавий його, безумовно, повинна мати кожна юна леді. Адже дівчатка завжди обговорюють новомодні відтінки помад або трендові аромати. Дитина зможе похвалитися цими предметами перед своїми подружками і поділитися з ними іграшками в ході гри. Порадуйте свою модницю таким набором, це по-справжньому бажаний подарунок.
Набір предметів ігрового ужитку - саквояж з муляжами предметів для макіяжу, довжина - 240 мм, ширина - 145 мм, висота - 105 мм, маса - 0,305 кг, споживча упаковка - сітка полімерна.
Набір Парфумерний складається з восьми різних предметів, які розміщуються в саквояжі. Саквояж складається з двох частин, має ручку і замок для закривання. Предмети такі: фен, гребінець гребінь для волосся, ножиці, косметичка, яка відкривається, помада, флакон для лаку з кришкою, прозорий флакон з кришкою, що відкручується.
Всі деталі комплекту виготовляються методом лиття під тиском з поліпропілену.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 305 г |
- Ціна: 249 ₴



