Набір дитячий медичний іграшковий 9 в 1 у валізці Orion "Набір Маленького Парамедика"


349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 914v3
Медичний набір чудовий вибір для малюка, які хочуть представити себе в ролі лікаря та пограти в лікарню. У набір входить аптечка, каска, кисень, термометр, скальпель, ножиці, ложечка, фонендоскоп, шприц.
З цими медичними інструментами буде весело, цікаво та дуже пізнавально грати. Малюк зможе вивчити всі їхні назви та призначення у реальному житті. Набір дуже зручний та компактний. Невелика валізка вміщує всі предмети. Іграшки виготовлені з високоякісної пластмаси, і цей товар має всі документи, що підтверджують безпеку набору для дітей.
Шприц медичний складається з трьох частин – корпусу, поршня та наконечника. Деталі набору виготовляються методом лиття під тиском із поліпропілену, груша – екструзійно-видувним методом із поліетилену низького тиску.
Набір предметів ігрового побуту – саквояж із набором іграшкових медичних консументів та приладдя довжина – 240 мм, ширина – 145 мм, висота – 105 мм, маса – 0,414 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 325 г |
- Ціна: 349 ₴



