Набір дитячий іграшковий у валізці на колесах Orion "Польова Кухня" 11 в 1




749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 121v2
На пікніку, майданчику біля будинку, у туристичному поході ваша дитина із задоволенням наслідуватиме дорослих і займатиметься приготуванням їжі на своєму власному наборі. Для цього ми пропонуємо купити іграшку похідна кухня з усіма відповідними аксесуарами.
У розпорядженні малюка будуть такі оригінальні аксесуари, як варильна панель з елементами керування, каструлі із щільними кришками, сотейники. Для сервірування столу призначені ножі, виделки, ложки та тарілки. Дуже легко і весело відбувається процес імітації всіх дій тата чи мами на кухні. Крім ігрового значення, діти навчаються деяким корисним прийомам поводження з продуктами, безпеці використання плитою, правилам подачі готових страв.
Всі представлені в нашому каталозі зразки виготовлені із спеціальних матеріалів, що дозволяють придбати іграшки, безпечні для довкілля та здоров'я дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Колір | Бірюзовий |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 820 г |
- Ціна: 749 ₴



