Дерев'яний дитячий розвиваючий набір балансир Igroteco "Акробати" 11 штук 900491

499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900491
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гра - балансир "Акробати" виготовлені із 100% деревини.
Дерев'яні фігурки у вигляді чоловічків спеціальної форми дозволяють їм зачіплятися один за одного різними способами та будувати акробатичні вежі. За допомогою цієї гри дитина розвиває координацію, точність рухів та посидючість.
У наборі 10 акробатів та 1 кулька.
- балансуй;
- будуй вежі з акробатів;
- збивай кулькою фігурки (боулінг):
- не зрйнуй кулькою вежу.
Склад: дерево бук, акриловий лак на водній основі, папір.
ВІк 3+
Не рекомендовано для діток до 3 років! Містить дрібні деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 11 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



