Дерев'яний дитячий розвиваючий набір Igroteco "Фігури та Тіні" 900606


399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900606д
Фігури і тіні – це унікальна іграшка для розвитку окоміру та логічного просторового мислення!
До набору входять 5 різнокольорових геометричних фігур (червоний квадрат, салатовий прямокутник, натурального кольору дерева півколо і два різних трикутники – жовтий, менший та синій, більший), а також дошка-основа з трьома повздовжніми пазами. Задача дитини – поставити фігури в пази основи таким чином, щоб зображення відповідало завданню в книжечці-інструкції.
У який з пазів основи поставити синій трикутник, щоб він наполовину сховався за червоним квадратом і не закривав собою півколо, яке ховається за жовтим трикутником? Цікаво? Ця гра захопить уваги не лише дітей, а й дорослих! Підходить для самостійного використання, а також для роботи з групою дітей, у сімейному дозвіллі, тощо.
Завдання є трьох типів: простіші для початку гри – коли використовується 3-4 фігури для побудови відповідної конструкції, середнього рівня складності – коли усі 5 фігур задіяні, і кожна фігура зображена у завданні своїм кольором, що є підказкою. Третій рівень складності – без кольору в завданнях, тобто фігури зображені тінями – вони усі сірі. Тут потрібна увага, логічне мислення і посидючість! Але ж яка приходить радість, коли усе вийшло! Правда?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 399 ₴



