Дерев'яний дитячий набір іграшка Igroteco "Сенсорний мішечок з фігурами" 8 штук 900590
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900590д
Сенсорний мішечок "Природа" - це чудова гра для сенсорних виражень. Дитина, перебираючи різні дерев'яні фігурки, розвиває тактильну чутливість і дрібну моторику, а отже і мовлення. 🗣️
5 варіантів ігор!☝️
1. Вибери фігурку в мішечку, не виймаючи назви її.
2. Дорослий називає фігурку, а малюк має знайти її серед інших.
3. Гра у класичне лото.
4. Балансир
5. Знайди пару кольоровій карточці, на якій позначено контуром конкретну фігурку.
6. Складай карточки з малюнком фігур в різній послідовності, а потім по черзі виймай їх.
Під час гри дитинка вивчає:
🔅кольори
🔅фігури
🔅розвиває моторику рук
🔅пам'ять
🔅логічне мислення
🔅мовлення
Гра чудово підходить малечі, адже всі кутики фігурок дбайливо оброблені та відполіровані.🤗
🌱Сама іграшка абсолютно екологічна, адже склад фігурок - 100% дерево.
В набір входить:
🌻 8 дерев'яних фігур, вкриті безпечним лаком для малюків
🌻 8 двосторонніх карточок
з однієї сторони контрастні фігури, з іншої яскраві з малюночками для асоціації
🌻 4 двосторонні картки для гри в лото (2 гравці)
🌻 лляний мішечок з зав'язками
🌻 паперова коробка
Розмір коробки 18*18*4,5см
❤️ Виготовлено з любов'ю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 499 ₴











