Дерев'яний дитячий розвиваючий набір іграшка Igroteco "Судоку Фігури" 16 штук 900514


549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900514д
Відома у всьому світі логічна гра для дітей Судоку - це гра на уважність та кмітливість. Основне правило гри - викласти кольорові фігури на картку так, щоб у стовпчиках і рядках фігури не повторювались. Така дерев'яна гра дуже цікава, адже дитина розвиває декілька навиків одночасно:
- моторика рук, сенсорика
- логічне мислення
- уважність, посидючість
- розуміння кольору і форми
- вміння шукати правильні рішення
У наборі:
- 4 види дерев'яних геометричних фігур - трикутники, кола, квадрати, прямокутники (розміри 30х30 мм).
- 20 завдань із різними рівнями складності
Завдання на картках різної складності, тому гра буде цікава дітям від 3 до 8 років.
Дерев'яна розвиваюча іграшка ідеально доповнить навчання та розвиток дитини вдома, в приватних та державних дитячих садочках, початкових школах, інклюзивних центрах.
Фігури виготовлені з цільної деревини товщиною 10 мм, та пофарбовані сертифікованими фарбами на водній основі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 549 ₴



