Дерев'яний дитячий розвиваючий набір іграшка Igroteco "Трикутна Мозаїка" 64 штуки 900194




499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900194д
Оригінальна дерев'яна мозаїка складається з 64-х різнокольорових елементів трикутної форми, з яких можна викладати стилізовані зображення тварин, рослин, предметів побуту, цифри і букви, геометричні форми, орнаменти та безконечники.
У наборі 10 двосторонніх кольорових карток з цікавими мозаїками, виклавши які, дитина зможе придумувати все нові й нові фігури.
Дерев'яна розвиваюча іграшка ідеально доповнить навчання та розвиток дитини вдома, в приватних та державних дитячих садочках, інклюзивних центрах.
Іграшка розвиває:
- розуміння кольору і форми
- дрібну моторику, контроль над пальцями рук
- абстрактне мислення
- вміння шукати нестандартні рішення
- фантазію, уяву
- тренує точність рухів
Мозаїка виготовлена з цільної деревини товщиною 5 мм, та пофарбована сертифікованими фарбами на водній основі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 64 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 499 ₴



