Дерев'яний конструктор Igroteco Кубики Кольорові 9 деталей 900163



399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900163
Еко іграшка дерев'яні кубики - перша іграшка малюка. Об'ємні геометричні фігури, невеличкі вежі, ракета і навіть стилізований песик - з цього невеличкого набору кубиків можна зібрати чимало моделей. А ще - виконати легкі логічні завдання (завдання на звороті упаковки)
Іграшки з дерева приємні на дотик, легкі і стійкі до механічних пошкоджень, у разі забруднення - легко миються милом. Великі деталі та сертифіковані німецькі фарби, призначені для виробництва іграшок, роблять гру безпечною навіть для найменших.
Гра з кубиками розвиває логічне мислення, координацію, розуміння кольору, форми, а також:
- дрібну моторику, контроль над пальцями рук
- абстрактне мислення
- вміння шукати нестандартні рішення
- фантазію, уяву
- тренує точність рухів
Склад: натуральне дерево, сертифіковані лакофарбові матеріали на водній основі, картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 9 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
- Ціна: 399 ₴



