Дерев'яний дитячий розвиваючий набір іграшка Igroteco "Барвиста Веселка" 24 штуки 900507
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900507д
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"Веселкові дуги" це гра 2в1 - мозаїка і балансир.
24 кольорові півкола з натурального дерева для викладання орнаментів, стилізованих зображень тварин, людей, квітів, будування веж, змагання на баланс.
Цікава гра для розвитку моторики рук, координації і точності рухів, уяви та творчих здібностей. Тренує витримку та наполегливість, вчить порівнювати результат зі схемою.
Сертифіковано для дітей 3+, але безпечна і для менших дітей завдяки відсутності дрібних деталей та безпечним матеріалам.
В наборі інструкція із 30-ма схемами. Завдяки ній діти можуть бавитися самостійно та отримувати бажаний результат.
Розмір деталей 7х3,5 см
Розмір інструкції 10х15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









