Дерев'яний дитячий набір іграшка Igroteco "Логічний Лабіринт" 11 штук 900484
499 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900484д
Дерев'яний логічний лабіринт - цікава гра для розвитку логіки та моторики рук для дітей 3+. Картки в наборі заохочують дитину грати самостійно та отримувати бажаний результат. Таку гру зручно брати в дорогу.
Логічний лабіринт також ідеально підходить для ігор в дитячому садочку, оскільки ця гра відповідає основним характеристикам методики Монтесорі.
Як грати? Обирай картку та пересувай кольорові кільця на лабіринті так, щоб їхнє розміщення відповідало схемі на картці.
Гра сприяє розвитку логічного та стратегічного мислення, великої моторики рук і сенсорики, тренує витримку та наполегливість, вчить порінювати результат зі схемою на картці.
Розмір основи 19х15 см
Діаметр кілець 3 см
Розмір картки 5х5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 11 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 499 ₴









