Дерев'яний дитячий розвиваючий набір Igroteco "Кубики Частини та Ціле" 20 штук 900460




399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900460д
Ігрова математика для малюків! Розвиваючий дерев'яний набір логічних кубиків з картками та завданнями на логіку, розуміння кольору, форми та об'єму, головоломки, складання 3D моделей, веж та візерунків.
Пояснювати дітям прості математичні закономірності ще ніколи не було так легко, зокрема дробу. Чимало предметів (піца, яблуко, цукерка) можуть бути не тільки цілими, а й поділяються на рівні частини: на два (половина), три (третину), на чотири частини (чверть). Дроби це весело!
У набір входять 10 кольорових фігур з натуральної деревини: куб (червоний, 4х4х4 см), 2 його половинки (рожеві, 4х4х2 см), 3 третини (помаранчеві, 4х4х1, 3 см), 4 чверті (жовті, 4х2х2 см), а також 10 двосторонніх карток із завданнями на логіку, математичне мислення, творчість.
Іграшка розвиває:
- дрібну моторику, сенсорику
- логіку, мислення, окомір
- витримку, акуратність
Для дітей від 3+
Матеріал: дерево, сертифіковані фарби на водній основі, картон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 399 ₴



