Дерев'яний дитячий розвиваючий набір Igroteco "Математичний Планшет Геоборд" 900415
449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900415д
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Геоборд (geoboard) - це багатофункціональна геометрична дошка для конструювання плоских зображень, іншими словами - дошка з резиночками для нанизування.
Це унікальна розвиваюча еко іграшка для навчання та відпочинку одночасно.
Також вона сприяє розвитку:
- просторового і асоціативного мислення,
- уваги, пам'яті
- дрібної моторики, адже натягування гумок вимагає точності рухів, а також це своєрідний масаж пальчиків та рук дитини
- базових знань з геометрії - ідеально підходить для самостійної гри та розслаблення дитини
- сприяє розвитку фантазії, творчого бачення
Розміри планшету 15х15 см, в наборі 12 кольорових гумок+ книжечка із завданнями
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 16 мм |
| Ширина упакування | 16 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴









