Дерев'яний конструктор Igroteco "Оборонні Мури" 282 деталі 900347



1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900347д
Конструктор «Оборонні Мури» («Fortification») – захисні стіни фортечного містечка, що зводились навколо, обгороджуючи собою поселення і захищаючи від нападника. Зазвичай у мурах розташовувались бойові ходи. Але окрім захисних функцій мури несли також символічне значення – показати статус і незалежність спільнот, що жили за мурами.
Конструктор «Оборонні мури» від «Ігротеко» складається з 282 деталей, призначений для дітей від 8-ми років, дає можливість зануритись в історичне минуле, побудувати фортифікаційну споруду, а також інші об’єкти по нашій інструкції чи фантазуючи самостійно!
Виріб виготовлений з твердих порід деревини, не лакований, не фарбований. Іграшка є абсолютно натуральною, екологічною, адже виготовлена з цільної деревини без жодних покриттів.
Робота з конструктором по інструкції розвиває у дитини просторове мислення, логіку, увагу, дрібну моторику. З'єднання деталей не за інструкцією, а за власним бажанням та фантазією, сприятиме розвитку уяви, нестандартного мислення, творчості.
Увага! Як і справжні будинки, наші конструктори радимо починати складати з фундаменту! На рівній твердій поверхні викладіть найнижчий рівень, а потім рівень за рівнем, брус за брусом зводьте стіни, перекладайте деталі паз-в-паз, кріпіть їх, робіть перемички, з’єднуйте прибудови і накривайте дахом! Все як у справжньому житті!
СЕРІЯ «Фортеця» («Fortress») ТМ «Ігротеко» складається з 4 наборів – «Вежа», «Оборонні мури», «В’їзна брама» та «Замок», їх можна збирати як окремо, так і всі разом - тоді вони складуть собою неймовірне місто-фортецю. До наших часів на території України збереглись фортеці, захоплюючи уяву своєю красою та величчю. Навколо них літає багато загадкових та містичних легенд. Кожного року їх відвідують мільйони туристів. Найвідоміші з них - Аккерманська фортеця, Камянець-Подільська (належить до Семи чудес України), Хотинська, Кодацька та інші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 282 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 1500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 1 999 ₴



