Дерев'яний фігурний пазл TheGravix Україна Серія "Зеленський" 57x57 cм 630 деталей

999 ₴
- Готово до відправки
- Код: gravixzelen_d
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Дерев'яний пазл - головоломка, створена з натурального дерева для сім'ї.
- Це чудовий подарунок для дітей та дорослих.
- Пазл стане чудовою альтернативою настільним іграм у компанії близьких людей.
- Особливістю пазла є унікальна форма кожної деталі, що точно порадує любителів нестандартних головоломок.
- Готове зображення прикрасити будь-який інтер'єр від свого будинку до робочого місця.
- THEGRAVIX – це компанія, яка створює нестандартні дерев'яні пазли найвищої якості для вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 366 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 57 см |
| Товщина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



