Можете собі уявити — розмальовка, що допомагає вивчити рахувати? Поки ви уявляли, ми її вже створили. На великому листі сховалися цифри, та веселі малюнки, що допоможуть дітям навчитися рахувати весело та, головне, яскраво. Для малят тут повна свобода творчості — розфарбовуй у будь-який колір, вигадуй та навчайся. Сама розмальовка вийшла великою та дуже деталізованою, потрібно буде багато часу, щоб розмалювати її всю. Але не хвилюйтесь, розмальовка зручно ховається у коробочку, яку так зручно брати з собою у будь-які пригоди.
Розміри: 72x51 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴






