Пазли картонні дитячі Dodo "Пори Року" 72 деталі 300125


349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300125
Пазл 4 в 1 "Пори року" української ТМ Додо в об'ємній подарунковій коробці-кубі з ручкою. У комплекті чотири окремі пазли з 12, 16, 20 і 24 елементів. Розмір кожної картинки у зібраному вигляді 22 см Х 22 см. Розміри елементів від 7,3 см х 5,5 см до 5,5 см х 3,6 см. Такий набір стане чудовим подарунком для маленького любителя пазлів. Збираючи пазли 4 в 1 Пори року, малюк в ігровій формі навчиться визначати зиму, весну, літо та осінь за характерними ознаками. Зображення на пазлах можна використовувати як дидактичний матеріал, вчити дитину складати розповідь по картинці, шукати відмінності, зіставляти зображення. Упаковка: картонна коробка із ручкою. Розмір пакування: 15 см Х 15 см Х 15 см Країна-виробник: Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 72 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Природа і пейзажі |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 349 ₴



