Пазли картонні дитячі Puzzlika "Мої Друзі" 20 деталей 13005



399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13005
Картонні Пазли "Мої друзі" 13005 від виробника Пазліка на 20 деталей.
Ігровий набір являє собою 10 картинок, кожна з яких складається з 2 елементів. На малюнках зображені числа від 1 до 10 і різні тварини. Зокрема: восьминіг, слони, собаки, рибки, коти, птахи, бджоли, черв'яки, жаби, пінгвіни.
Ігрове завдання - скласти картинки з наданих елементів.
Дуже барвисті картинки з великими деталями, швидко заволодіють увагою Вашої дитини.
За допомогою пазла відбувається:
- розвиток і вдосконалення рухів рук, дрібної моторики;
- розвиток уваги, тренування спостережливості;
- навчання кольорам і рахунку;
- сприяння порівнянню, співставленню;
- розвиток мови, збагачення словникового запасу, вдосконалення звуковимови, формування граматично правильно зв'язного мовлення;
- вивчення, популярних тварин.
Іграшка на 100% екологічно безпечна для дітей.
Виконана з міцного пресованого картону. Тому прослужить довго. Упакована в вигляді тубусу і має зручний шнурочок, для того, щоб носити в руках.
Подаруйте дитині незабутні враження і багато позитивних емоцій. Така іграшка дуже швидко стане улюбленою для будь-якої дитини.
Підходить для дітей від 3х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puzzlika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 399 ₴



