Пазли картонні дитячі Dodotoys "Казкові Феї" 120 деталей 300271



340 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300271v
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пазли картонні дитячі Dodotoys "Казкові Феї" 120 деталей 300271
Ігрове завдання - скласти картинки з наданих елементів.
Дуже барвисті картинки з великими деталями, швидко заволодіють увагою Вашої дитини.
За допомогою пазла відбувається:
- розвиток і вдосконалення рухів рук, дрібної моторики;
- розвиток уваги, тренування спостережливості;
- навчання кольорам і рахунку;
- сприяння порівнянню, співставленню;
- розвиток мови, збагачення словникового запасу, вдосконалення звуковимови, формування граматично правильно зв'язного мовлення.
Іграшка на 100% екологічно безпечна для дітей.
Виконана з міцного пресованого картону. Тому прослужить довго. Упакована в вигляді тубусу і має зручний шнурочок, для того, щоб носити в руках.
Подаруйте дитині незабутні враження і багато позитивних емоцій. Така іграшка дуже швидко стане улюбленою для будь-якої дитини.
Підходить для дітей від 2 до 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 120 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴



