3D Пазл Конструктор Картонний Cartonic Dragon Дракон 126 деталей




999 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARTDRA
Дракон — найкраща охоронна служба для збереження золота або королівства (якщо раптом ти володієш таким). Східні культури вважають, що дракони приносять удачу своїм власникам. За багатьма легендами, дракони можуть дихати вогнем. Але навіть якщо це не правда — ми все одно радимо тримати цього дракона подалі від полум’я. Можливо, цей дракон стане єдиним справжнім, якого ти зустрінеш у житті особисто. Але якщо тобі вдасться його приручити, він лишиться з тобою назавжди.
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartonic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 126 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Кількість складових елементів | 126 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Висота | 16.6 см |
| Ширина | 10.1 см |
| Довжина: | 11.7 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴



