Розвиваюча гра пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Котики З Літерами. Велика і Маленька
420 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД247
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цікава та пізнавальна гра «Знайди велику та малу літери».
Ці дружні котики допоможуть вашій малечі вивчити всі букви алфавіту в двох розмірах.
Поясніть дитині що букви бувають великими і маленькими та чому так.
Спробуйте разом з дитиною зібрати з літер слова.
У наборі 66 деталей.
Вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 66 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴








