Лабіринт гра дерев'яна для дітей розвиваюча UBumblebees Будівництво


949 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД-236
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця гра точно приверне та захопить увагу маленьких дослідників.
15 рухомих тематичних персонажів гри - це аж 9 видів техніки та будівельники, де кожен займається своєю справою.
Розмір: 32*23 см
Вік: 2+
Матеріал: хдф, пластикова фурнітура.
Розглядайте з дитинкою всі фігурки, вивчайте види будівельної техніки, які бувають крани, порахуйте техніку та поговоріть про її функцію в будівництві.
Знайдіть:
- хто заливає фундамент
- хто кладе цеглу
- чим займається каток та бульдозер
- що перевозить самоскид та бетонозмішувач
Відведіть кожного персонажа гри на своє місце.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Персонажі | Angry Birds |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вага | 450 г |
| Товщина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴



